Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/energize/public_html/includes/functions.php on line 66
Energize.org - Innusta oma elu
Energize_logo2
| ENG | EST | RUS |

Innusta oma elu

Meie eesmärk Energize International’is on aidata Teil saada selleks kelleks Jumal on kutsunud Teid olema - Piiblit uskuvad Kristlased, kes on täiskasvanud usus, õnnistatud ja tasakaalukad. Hetkel oleme väljatöötamas resursse, et aidata Teil kasvada igapäevases Kristlikus elus. Hetkel arendame ka Energize Maganize ajakirja, selle ressursi eesmärk on rikastada Teie elu läbi prinditud lehe. Selles ajakirjas leiate huvitavaid artikleid selle kohta kuidas elada võidukalt ja ka artikleid, mis inspireerivad sind elama kindlat ja tasakaalustatud Kristlikku elu.

Saadaval on ka pastor Randy sõnumid allalaaditava MP3’na. Võimalik on ennast kirja panna, et need värskemad MP3 sõnumid tuleksid automaatselt teie e-posti aadressile. Kui olete huvitatud meie igakuisest uudiskirjast, võite samuti oma nime kirja panna. Meil on palju muid ideid ja meie kasvamise käigus need uuemad ideed hakkavad vilja kandma. Ootame huviga, et Teid teenida ja aidata Teie kristlikus kasvus. Kristlasena, Teie eesmärk on olla küps usklik, kes on võimeline kandma vastutust Kristuse ihus. Me huviga ootame täiendavad ressursse, mis jätkuvalt lisanduvad, et innustada Teie elu.

This page last updated on 24/07/11 @ 3:55AM.