Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/energize/public_html/includes/functions.php on line 66
Energize.org - Energize International
Energize_logo2
| ENG | EST | RUS |

Energize International

Energize International eksisteerib, et aidata Teil olla positiivne ning võidukas elus. Ka siis kui püüame järgida Jumala plaani meie elule satume vastuollu negatiivsete asjaoludega. On oluline, et me mediteerime ja ümbritseme ennast Jumala Sõna positiivse sõnumiga. Isegi kui oleme kuulnud võitud Jumala Sõna koguduses, sellest ei piisa. Me peame ennast täienisti immutama positiivsesse Jumala Sõna kuulutamisesse, et olla edukas elus.

See on ka põhjus miks naudite positiivset jutlust iga kord kui külastate www.energize.org veebilehte. Kutsume Teid lisada meie veebileht oma lemmikutesse ja külastada seda iga päev. Kas otsustate kuulata Energize raadiot või tellida omale päevasõna, saate olema julgustatud Teie usus iga kord. Me ootame huviga kuulda kuidas Jumal puudutab Teie elu läbi meie teenistuse ja me oleme väga tänulikd Teie eest.

This page last updated on 02/06/11 @ 10:47PM.